Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Még nem kaptam meg az e-mailt...

Még nem kaptam meg az e-mailt arról hogy felvettek?

Figyelt kérdés
Mért nem kaptam még emailt?? Már pár ismerősöm mondta hogy ők már megkapták
2013. júl. 27. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És mi változna meg attól az emailtől?
2013. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én se kaptam még, nyugi már.

Felvettek, nem fognak elfelejteni...

2013. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
En se es izgulok !
2013. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Mert véletlenszerűen kiszórnak pár embert, úgy néz ki, te vagy az egyik. Nincs mit tenni, jövőre újra kell felvételizned...


(Amúgy mikor hagyjátok már abba a debil kérdéseiteket? Elég szánalmas, hogy ez a jövő értelmisége...)

2013. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Figyelj

Két napja hirdették ki az eredményt

Két nap alatt nem tudnak mindenkinek mailt küldeni

Most pedig ugye hétvége van, ilyenkor pláne nincs bent senki. Jövő héten vagy azutáni héten meg fogod te is kapni

2013. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ki is írták, hogy jövő héttől lesz letölthető az E-felvételiről a besorolási döntés. Engem is felvettek, nem izgulok, a ponthatárokat is 24-re írták, akkor is volt. Ez miért lenne másképp? Nyilván mindennek van ideje, még 3 napja hirdették ki a ponthatárokat, biztos nem 1 nap lesz, amíg mindenkit értesítenek. Biztosan nem pont Téged fognak kihagyni belőle, már ha egyszer felvettek. :)
2013. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosítok: Általános felvételi eljárás: A besorolási döntés előre láthatólag augusztus első napjaiban lesz letölthető az e-felvételi felületéről. A felvettek e-mailben kapnak majd értesítést, amint elérhetők a dokumentumok.
2013. júl. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2013. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!