Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyik ismerősöm az szeretne...

Bölcs-Druida kérdése:

Egyik ismerősöm az szeretne magán tanuló lenni és akkor hogy is fog tanulni pl: járni fog hozzá tanár néha be kell mennie az iskolába vagy esetleg a neten kapná meg a tananyagot és otthon tanulhatna? Csak normálisak válaszoljanak.

Figyelt kérdés
Tanulás rejtély tanár

2013. júl. 28. 13:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs a gyenge kérdés megfogalmazásért csak túl hosszú volt és gy tudtam csak rövidre fogni :)
2013. júl. 28. 13:29
 2/4 anonim ***** válasza:

Elég jó indok kell a magántanulósághoz, miért akar az lenni? Nehezebb otthon egyedül megtanulni mindent.

Nekem aki volt ismerősöm magántanuló, mind bejárt amennyit tudott, hogy ne kelljen osztályozóvizsgázniuk, legyen lég jegyük és hallják az órai tananyagot. A neten elküldést a tanárokkal kéne megbeszélni, hogy vállalják-e, külön tanár akkor jár hozzá, ha keres egyet és fizet érte. Legalábbis én így tudom.

2013. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
úgy tanulsz, ahogy tudsz. magadra vagy utalva. ha a szüleid tudnak fizetni magántanárt, akkor azzal, ha nem akkor sehogy. de manapság már nem engedik meg csak úgy, mert te nem akarsz suliba járni. (én is voltam magán tanuló általános végén kb 15 éve)
2013. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocs de a kérdésbe benne van h az ismerősöm én már kijártam a sulit úgy h nagyon nem kell magántanár csak segitek neki :)
2013. júl. 29. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!