Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éppen járni tanuló 11-12 hós...

Éppen járni tanuló 11-12 hós babádnak mi van otthon a lábán ahol nincs padlófűtés? Melyik az egészségesebb?

Figyelt kérdés
van aki azt mondja mezítláb (zokniban), mert ez a legegészségesebb, viszont ma meg olyat hallottam hogy már ilyenkor mikor tanul járni otthon is kisszandi kell rá, ami fogja a lábát,de az én fiam amint cipő,szandál stb.. kerül a lábára, mintha elfelejtene állni is , nemhogy menni,nem tud állni bennük, csuklik össze a kis lába.Ilyenkor mi legyen?
2010. szept. 2. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:

elég sok helyen nincs padlófűtés...


Szerintem nem kell otthon cipő, a legjobb mezítláb lenni. Ha otthon vagytok, bőven elég egy zokni rá. Ha hideg van, adj rá vastagabb zoknit. Vannak ilyen tappancsos vagy bőrtalpú csúszásgátlós zoknik.

Cipő felesleges.

2010. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Babám 14,5 hós,csak zokni van rajta. Igaz,vettem neki Liliputi puhatalpú szandált,de itthon csak ritkán adom rá,hogy szokja.
2010. szept. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vastagabb zoknit adok a babámra, vagy azt a csúszásgátlós magasszárú zokniszerűséget.Bocsi, de a pontos nevét nem tudom.Figurák is szoktak lenni a lábfején.600 Ft a piacon.
2010. szept. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én most keresek neki mamuszt vagy zoknicipőt, mert igenis hideg a parketta. Az én lábam is fázik papucs nélkül, és a kislányom egész nap csak áll és tipeg, kell a lábára valami.
2010. szept. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
...akkor nem kell a lábára szandál, meg ilyesmi, én is inkább a vastag zoknira szavaztam, csak érdekelt más anyuka hogyan gondolja!
2010. szept. 2. 12:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Csúszásgátlós vastagabb zokni. Szandit majd csak akkor veszek neki, ha lépeget egyedül. De akkor is csak azért fogom majd ráadni kis időre, hogy szokja a cipő-érzést. :)
2010. szept. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most két zoknin gondolkodom, a külső tapadós talpú. Az én lábam is fázik papucs nélkül.
2010. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!