Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy lehetnék Békés megyében...

Kovácsné Tündi kérdése:

Hogy lehetnék Békés megyében rendőr?

Figyelt kérdés

23 éves érettségizett anyuka vagyok, de nagyon szeretnék rendőr lenni. Mivel már van egy kislányom, ezért főiskola, szakközépiskola szóba sem jöhet, így már max a levelezős vagy okj-s képzést tudnék elvégezni. Ha békés megyében lenne, nem gond a mindennapi bejárás, ha másik megyében, akkor viszont már nem. Nem találtam békés megyében semmilyen képzést. Ha valaki tud segíteni nekem vagy tud ezzel kapcsolatban bármilyen információt, kérem írjon!

Köszönöm előre is a válaszokat!


2013. júl. 29. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj okj-be.
2013. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, az jó lenne, de nem találtam békés megyében. Indul itt?
2013. júl. 29. 16:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, "rendőr okj" az nem más mint a rendészeti szakközépiskolai végzettség. A képzés érettségire épül és csak nappalin van. (Bp, Miskolc, Szeged, Körmend, Szombathely)

Vagy a rendőrtiszti főiskola, ami már nem is főiskola hanem NKE Rendészeti kara. Itt tiszteket képeznek. Nappalira tudsz itt is menni, mert levelező tagozatra való felvételnek feltétele hogy más rendőr legyél, azaz már van egy rendészeti szakközépiskolai végzettséged és dolgozol mint rendőr.

Sajnálom de ez egy speciális pálya, ide anélkül hogy valamit ne nappalin tanulnál nem tudsz bekerülni.

2013. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!