Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek tanuljak adnátok pár...

Minek tanuljak adnátok pár lehetőséget?

Figyelt kérdés
szakközépbe járok most megyek 10.-be, jelenleg autószerelőnek tanulok de lehet hogy mégsem ezt akarom csinálni, átlag 3 - 3.5 körül van mit ajánlotok milyen lehetőségeim vannak? nem sok mindenhez értek :/
2013. júl. 31. 11:44
 1/3 A kérdező kommentje:
angolból 5-ös vagyok minden másból 3-as
2013. júl. 31. 11:46
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha angolból ilyen jó vagy a többi tantárgyhoz képest, akkor mindenképpen olyan szakra menj, ahol ezt a tantárgyat kérik az egyetemi felvételinél. Ilyen pl. az anglisztika, amiről itt olvashatsz részletesebben: [link]


De egyébként ennyi adatból nem lehet túl sok segítséget adni, így kérlek, írd meg, hogy mi a hobbid, mit szoktál és mit szeretsz csinálni szabadidődben, nyíltabb vagy zárkózóttabb személyiség vagy stb.! Ez alapján mi is jobban tudunk segíteni neked. :)

2013. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát nem igazán szeretek tanulni úgy a könyvből... de rengeteg dolog után szoktam kutatgatni ugye ami nincs a hirekben, titkolt dolgokról, imádom a jó filmeket és sorozatokat, igazából az autók is érdekelnek csak nem vagyok biztos benne hogy azt akarom-e csinálni és hát szakmát akarok tanulni és nem pedig egyetem meg főiskola :/ szeretem a zenét(rockot) de semmilyen hangszeren nem játszok, egy nagy szenvedélyem van a horgászat... nem vagyok buliba járó tipus legszivesebben a barátnőmmel vagyok nyugiba vagy inkább egyedül, de persze vannak barátaim és az osztálytársakkal is kijövök.. kézügyességem nem valami jó
2013. júl. 31. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!