Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom, hogy minek tanuljak...

Nem tudom, hogy minek tanuljak tovább. Tudtok ötleteket számomra?

Figyelt kérdés
Ugyan, még csak most megyek általános iskola 7. osztályába, de hamarosan döntenem kell, hogy hová megyek továbbtanulni ( középiskolába ). Tulajdonságaim, Tudásom : 1. 2. 3. 4. 5. osztályban kitűnő voltam 7. - ben pedig jeles. A történelem, irodalom, nyelvtan annyira nem az erősségem. AZ ÁLLATOKAT VISZONT NAGYON SZERETEM ! (Kutya, macska, hörcsög ... nem pedig az ilyen béka, kígyó ... azoktól irtózom. ) A segítségeteket szeretném kérni. Mondjatok nekem ötleteket. Szakokat. Ha olyat tudtok linkeket is elfogadok. Előre is köszönöm a segítségeteket.
2013. júl. 28. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Jelentkezhetsz általános gimnáziumba, abból még bármi lehetsz, vagy biológia tagozatos vagy esetleg matek/reál tagozatos gimnáziumba is. Ha általános gimnáziumba mész és utána esetleg valamilyen gazdasági szakra szeretnél jelentkezni vagy akár mérnöki szakra akkor sincs semmi baj, mivel a szaktárgyakat megtanítják egyetemen 0-ról.
2013. júl. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!