Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biztonsági őrként el lehet...

Biztonsági őrként el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés

levelezőin szeretném folytatni a sulit,még három év lenne..az a kérdés,hogy biztonsági őrit ha letenném,avval találnék-e munkát?

És 9 osztállyal milyen tanfolyamot tudnék elvégezni?!



2013. aug. 3. 19:22
 1/8 anonim válasza:
10%
Egyik ismerősöm apukája a Tescoban biztonsági őr.
2013. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ne haragudj!!

De én ezzel most mit tudok kezdeni?

2013. aug. 3. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, kedves kérdezö, de nagyon gyorsan mondj le erröl a tervedröl? Ha szeretnèl valaha emberi szînvonalon èlni, akkor kökemémuen hajts rá a tanulásra ès idegen nyelvekre, aztán vègezz el egy egyetemet vagy egy jó szakmát.


Elárulom, hogy 16 èves kor alatt nem dolgozhatsz biztonsàgi örkènt, söt 18 alatt sem fognak kapkodni èrted. Utána èppensèggel el tudsz helyezkedni vele, de a biztonsági örök javarèsze 200-300 forintos órabèrèrt dolgozik, tehát egy gyári munkásnál is többet kell dolgoznia ugyanazèrt a minimálbèrèrt. Biztonságikènt kb. sosem fogsz tœbbet keresni havi 80-90 ezernèl, ezt is csak akkoe, ha folyton hètvègézel.


Ezt szeretnèd?

2013. aug. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én a lehetőségeket próbálom felmérni..amúgy meg a sulit szüneteltettem,és most folytatom mert az eddigi munkahelyemnek annyi...és már betöltöttem a 18-at.

Ideiglenességről van szó,nem hosszútávról..... a tovább tanulás pedig a terveim között van...

Akár hiszed akár nem?!


szerinted?

2013. aug. 3. 20:35
 5/8 anonim válasza:
100%
Figyelj ma a biztonsági őri állás az egyik legjobban keresett munka bárhol el tudsz vele helyezkedni főleg Pesten tesóm is az több mint 200 a fizuja ráadásul még csak nem is Pesten lakik Költözés miatt már több mint három helyen dolgozott.
2013. aug. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
És mindig pár hét alatt talált munkát biztonsági őrként szóval csak keresni kell.
2013. aug. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kössz szépen a választ!!
2013. aug. 14. 22:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is biztonsági őrnek megyek majd el. Gyüjtők egy kis pénzt az idegen nyelvre, és a főiskolára. Biztonsági örők amúgy sem csinálnak kemény fizikai munkát csak ülnek, esetleg állnak és figyelnek,:D persze, ahoz jó helyre is kell kerülni mondjuk egy telepre:D az biztos nem annyira "szívás" meló mint mondjuk a tescoban. Aki pedig az írta hogy végezzél egyetemet, stb stb.. az oké de nem mindengi gazdag hogy a szülei állják az egyetemete a külföldi utat meg az idegen nyelv tanulást. Ma már a tanulás sem ingyenes, sajnos.. 21/f
2014. márc. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!