Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen támogatást ad a munkaüg...

Milyen támogatást ad a munkaügyi központ?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok.Nincs még szakmám,mert éretségi után dolgoznom kellet.Március òta nincs munkámRegisztrálva vagyok,mint munkakereső.Csecsemő és gyermekápolònak szeretnék tanulni.Támogatja ezt a munkaügyi központ?Ha igen hogyan? Mennyi idő a tanfolyam elvégzése?Vagy csak iskolarendszerben nappali tagozaton lehet támogatottan ezt a szakmát tanulni?

2013. aug. 5. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
ez nem úgy működik, hogy te eldöntöd mi akarsz lenni és ők meg majd fizetik neked. ők mondják meg, hogy milyen tanfolyamok indulnak, azokból lehet választani. de készülj fel, hogy vagy 10szeres túljelentkezés lesz, és 100ból 95 ember nem a napon barnult le.
2013. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Akkor az érdeklődés céljábòl történő sorbanállást is kihagyom...
2013. aug. 6. 07:20
 3/3 verde válasza:
Szerintem meg ne add fel! Ne állj sorba de egy e-mail írhatsz nekik, hogy indul-e ilyen képzés. Egyébként támogatható olyan képzés is amelyik nem a munkaügy szervezésében van, csak ennek szigorúbbak a feltételei (pl. kell egy munkáltatói szándéknyilatkozat, hogy a tanfolyam végeztével foglalkoztatnak). Sok sikert!
2013. aug. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!