Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A munkaügyi központ tud...

A munkaügyi központ tud támogatást adni mezőgazdasági technikus képzés, vagy mezőgazdasági gép szerelő/kezelői képzésre?

Figyelt kérdés
Ma voltam a munkaügyi központban, mivel hallottam, hogy a középszintű mezőgazdasági képzéseket támogatja az állam. A probléma már ott kezdődik, hogy eszméletlen sokan voltak. Fél órát kellett várni a sorszámra. Már innen elzavartak, mert miért nem érdeklődtem, néztem meg, hogy miket támogatnak. Meg is néztem, de nem volt kiírva. Mondanom sem kell kötözködő roma származású illetőkből nem volt hiány... Ezek után még 1 fél óra sorban állás után egyből elzavart a nő, hogy akkor ha nincs oda kiírva, akkor valszeg nem támogatják. Így nem kaptam sorszámot se. Valaki tud segítséget abban, hogy hol lehetne ilyeneknek utána érdeklődni? Mert azt tudom, hogy mind pénzbe kerül. Pl. Törökszentmiklósi Székács Elemér Szakközépiskola: Mezőgazdasági Technikus képzés 60.000 Ft/ félév. Kenderesi Szakiskola 100.000 Ft/ félév. Középfokú OKJ-s képzésekről van szó. Nincs nagy kedvem vissza menni az orkok közé. :D Egyébként 21 éves leszek augusztus 25-én. Felsőfokú szakképzésem van.: Hulladékgazdálkodási Technológus. (Ez fizetős volt nekem) Ráadásul az sem tiszta, hogy meddig ingyenes a technikusi. Mivel valami jogszabályról beszélnek, ami 21 életév után fizetősnek említi a képzést.

2013. aug. 1. 14:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!