Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet jobb lett volna vidékre...

Lehet jobb lett volna vidékre jelentkeznem egyetemre?

Figyelt kérdés

Nem jelentkeztem sehova. Mert tudtam hogy annyi 2 essel nem nagyon fogok elérni jó pontot.

Erre kiszámoltam most és 10 ponttal mehetnék olyan szakra vidékre, Pécsre, Egerbe. egyetemre.


De most költöznék le oda, mikor pesten lakok?

Lehet jobb lett volna jelentkezni?

Pesten sehova nem vettek volna fel. Kellett volna ilyen +40-50 pont.



2013. aug. 6. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyi "2 essel" felesleges lett volna bárhova is jelentkezned, csak azért, hogy felsőoktatásba járhass.
2013. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokkal inkább az a kérdés, hogy kell-e egyetemre jelentkezned? Szeretnél-e diplomát vagy erre nincs szükséged, máshogy is elindul az életed valamerre. Mert a kérdésed megfogalmazása nem azt sugallja, hogy Te hű de szeretnél egyetemre járni és tanulni.

Nyilván ha neked fontos a diploma, és tetszik az adott szak, akkor nem foglalkozol vele hogy másik városba kell költöznöd. A kérdés ilyen felvetését is nehéz értelmezni..szerinted csak Bp-n élnek emberek, máshol nincs felsőoktatás, nem szórakoznak Magyarországon?

Nem a Mongol pusztába kell menned jak pásztorok mellé lakni gyalogosan!!

2013. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, de mindenki ezzel jön. Hogy kellett volna jelentkeznem, fontos meg minden. De én annyira nem akartam.
2013. aug. 6. 19:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor most változott e a véleményed hozzáállásod vagy sem?

Mert ha továbbra sem akarod akkor nem menne úgyse, bárhonnan ki lehet bukni, akkor meg minek.

2013. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!