Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van ilyen lehetőség a munkaügy...

Van ilyen lehetőség a munkaügynél?

Figyelt kérdés

Kérdésem arra vonatkozik, hogy a munkaügyi központnak van e olyan képzése, ami sportoktatói vagy lovasoktatói végzettséget ad? (Első szakma lenne, így elméletileg támogatniuk is kell, ha jól tudom.)

Ugye szeptemberben megváltozik a rendszer, ezért szeretnék még valamit előtte elkezdeni. :/



2013. aug. 7. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem kötelező támogatniuk. Amiről te beszélsz, az az első okj-s képzés, amit a középiskolák biztosítanak.

A munkaügyiben olyan képzésre jelentkezhetsz, amit ők határoznak meg.

2013. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rájöttem, igen, hogy rosszul fogalmaztam. Arra akartam rákérdezni, hogy a munkaügy indít e valahol ilyen tanfolyamot?
2013. aug. 8. 08:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű. Ilyenek szoktak indulni: bolti eladó, hentes, dada... A leginkább ehhez közelálló a habilitációs kutyakiképző, ami már indult.

Egyébként meg ha tutira akarsz menni, menj be a lakóhelyed szerint illetékes kirendeltségre, mivel tanfolyamon csak ott vehetnél részt. Tehát hiába is indul esetleg valahol az országban ilyen képzés (amit erősen kétlek), azon nem vehetsz részt, ha nem ott laksz.

2013. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2013. aug. 9. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!