Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy mehetnék át vendéglátói...

Hogy mehetnék át vendéglátói iskolába?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a jelenlegi szakmámat nem is nagyon szeretem,nem is vagyok jó belőle de átszeretnék majd menni egy vendéglátó iskolába szakácsnak,nagyon szeretek főzni és nagyon jól is csinálom csak sajnos az életem nem úgy ment ahogy szerettem volna és ezért nem értem oda ahová szerettem volna,sőt ráadásul elég szenny helyre kerültem, 2.2-es átlagom lett,szóval miként és hogyan tudnék átmenni másik iskolába?van egy hely ahol már próbálkoztam de az meg sajnos ilyen felkapott iskola,azaz az emberek azért mennek oda hogy kapják a családit,közben pedig jó iskola.szóval hogyan,miként próbálkozhatnék mert eléggé csalódott vagyok az életemet nézve :\\ 17/F

2013. aug. 7. 22:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!