Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esetleg tudnátok tanácsokat...

Esetleg tudnátok tanácsokat adni egyetemekkel/főiskolákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Igazság szerint az egyetemek honlapjain nem igazán igazodtam ki...én most végeztem el egy OKJ-s tanfolyamot és egy évet még kimaradok,hogy állást találjak egyetem előtt.

Mivel még nem tudom hova jelentkezzek, így csak tanácsot szeretnék kérni, mert sok minden érdekel, a szakács szakma, az óvodapedagógus , sőt a keleti nyelvek és kultúrák is.

Azt szeretném kérdezni,hogy melyek a legjobb egyetemek, milyen szakot tudtok még ajánlani, illetve van-e esti képzés egyetemen?

Minden érdekelne és kérlek, ha nem tudtok értelmesen válaszolni, inkább ne tegyétek, mert ez tényleg nagyon fontos számomra. Köszönöm



2013. aug. 11. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha dolgozni akarsz egyetem alatt, akkor levelezőre vagy távoktatásra jelentkezz. Olyan nincs, hogy esti képzés. Sokszor nappali képzésen is este 6-7-kor kezdődnek még az órák.

Nem tudom milyen okj-t végeztél, de bizonyos okj-s képzések pluszpontot adnak bizonyos szakok esetében. Szóval utánajárhatnál, hogy attól függően, hogy hova jelentkezel kapnál-e. Bár levelezőn, távoktatáson kevés szokott lenni a ponthatár, mert kevesen jelentkeznek.

2013. aug. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!