Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van rá mód, hogy visszavonjam...

Van rá mód, hogy visszavonjam a jelentkezésemet a Drégelyvár Oktatási Központban?

Figyelt kérdés

Ma voltam beiratkozni CAD-CAM informatikus szakra.. Aztán rákerestem a neten (tudom barom voltam, ezt előtte kellett volna, de a honlapjuk meggyőző volt. :( ) Mindenki szidja mint a bokrot.

Visszavonhatom a jelentkezést?

Esetleg tud valaki hasonló képzést nappalin valahol máshol?

A válaszokat köszönöm.



2013. aug. 12. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Bemész holnap és közlöd velük, h. mégsem jó neked

és lemondod.-

Elnézést kérsz

2013. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zsuzs86 válasza:
Persze! Nyugodtan le lehet még olyankor mondani. De azért szerintem nem feltétlen kell mindig adni az itteni névtelen kommentelőkre. Én is olvastam róluk (én is utólag) már sok roszzat, de az én fodrász képzésem pl tök normális volt. A tanárok, gyakorlati hely is meg minden.
2014. jún. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyira jó ez az iskola hogy már meg is szűnt. XDDD
2015. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!