Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha a személyi igazolványom...

Lestat_626 kérdése:

Ha a személyi igazolványom lejár október 13-án, akkor már most augusztusban is lehet intézni az új készítését? Vagy mennyi idővel előtte lehet? Mennyi idő alatt készül el?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 13:33
 1/6 anonim válasza:
Szerintem minél hamarabb intézd el,annál jobb. Ráadásul mire sorra kerülsz az okmányirodában...:S Én az állandó lakcímemet szeretném átírni, nem tudom, Te hol laksz,én Pesten, és neten lehet időpontot kérni, 3 hét múlva sincs időpont. Talán 2 hét múlva van 1-2, de az is délelőtt, amikor egy átlagember dolgozik, vagy tanul...Szóval én sem tudom,mikor jutok el odáig. :D
2013. aug. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Bocsi a kis elírásért, nyilván most a suliban szünidő van,általánosságban értettem.:)
2013. aug. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
megcsináltathatod most is
2013. aug. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, amúgy egy kis városban lakok! :)

Ment a zöld mindenkinek. :)

2013. aug. 14. 13:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Most voltam személyit csináltatni múlt héten. Januárban járt le. Semmi baj nem volt belőle, mert volt jogsim, ami szintén alkalmas személy azonosítására. Előre foglalt időpontom volt, kb negyed órát vett el az egész az életemből. 1500 ft-ot fizettem, azt mondták 20-30 nap, mire kijön.
2013. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

Én is később csináltattam meg.

Útlevéllel is tudja magát igazolni az ember.

Ha jól megy minden, pár nap alatt megvan.

2013. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!