Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek? Kitűnő tanuló...

Mi legyek? Kitűnő tanuló vagyok, de nem tudom kiszűrni, hogy miből vagyok a legjobb.

Figyelt kérdés
Gondolkoztam rajta, hogy orvos, pszichológus, író legyek, de nem tudom mi lenne az igazi. Nem szeretnék egész nap egy irodában gürcölni, inkább utaznék, világot látnék ilyesmi. Ha választani kéne a tantárgyak közül, akkor az angol lenne, az amit , mert azt szeretem a legjobban meg tényleg jó vagyok belőle. Meg szívesen tanulnék nyelveket, de van olyan foglalkozás amivel jól keresek és utazhatok, meg nyelvek kellenek hozzá? Segítsetek légyszi! Minden ötletre kíváncsi vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat! =)
2009. okt. 28. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az idegenvezető vagy a légikísérő illene hozzád.
2009. okt. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

valami média suli?riporter?az is utazgathat, nem?

de az idegenvezető is jól hangzik.

2009. okt. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg egy pályaválasztási tanácsadóval beszélj, biztos sok ötlete van.

Egyébként hány éves vagy?

2009. okt. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is angolból vagyok a legjobb és szeretek utazni is és nekem mindenki azt mondja, hogy legyek idegenvezető :D Ugyhogy én meg neked javasolom :D
2009. okt. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönööm! =) Egyébként 14/L szóval még van időm, de annyira nyomaszt, hogy sose tudom eldönteni. :D
2009. okt. 28. 18:24
 6/7 anonim ***** válasza:
A konzulensi szakma neked biztos jó kihívás lenne. Ha ilyen jó vagy angolból + még szeretnél nyelveket tanulni és még utazni is ez jó választás lenne neked. Pontosan nem tudom, hogy melyik főiskolára kéne először menned, de még van időd, egy jó erős gimi, és utána biztos kell gazdaságot, jogot, nyelvet, politikát tanulni.
2009. okt. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezen felesleges gondolkoznod még,hidd el. Én egy humán jellegű szakon kezdtem a gimnáziumot és másfél éve jöttem rá,hogy orvos szeretnék lenni.Te ráadásul "mindent értesz",így a legjobb az lenne,ha csak azt tisztáznád magadban,hogy reál,vagy inkább humán beállítódottságú vagy,és általános reál,illetve humán szakon folytatnád a tanulást. Én is megjártam,hogy konkrét szakra mentem:(
2009. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!