Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szak lenne az ideális?

Milyen szak lenne az ideális?

Figyelt kérdés
Segitségekre,véleményeitekre lenne szükségem.Hamarosan egyetmre kell menjek,de humán osztályban vagyok liciben,és semmi olyan,hogy orvosi vagy mérnöki nem jöhet szóba.Igazán egyik szak sem fogott eddig meg,talán pszichológia,vagy tanitó néni.Szeretem a kicsiket,szeretnék más embereken segiteni..Nem tudtok ajánlani valami jó szakot?

2013. aug. 21. 01:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a gyerekekkel szeretnél foglalkozni lehetnél gyógypedagógus,szociálpedagógus,konduktor,szociális munkás.

A pszichológia szerintem még mindig nagyon jó szak,az egyik legjobb,nem hiába olyan magas a ponthatár,de gondolom jó tanuló vagy:)

Esetleg ha rájössz mégsem akarod más emberek lelki problémáit hurcolni akkor lehetsz:jogász vagy elmehetsz valami nemzetközi gazdálkodásra,az a baj ezekből egyre több van.Az egészségügyben is nézz körül:gyógytornász esetleg??

2013. aug. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még egy bökkenő van.Lehet,hogy külföldön is szeretnék élni,kitudja mit hoz a sors.De ahhoz nagyon jól kéne tudjam a nyelvet/nyelveket,és ez nem megy olyan jól, s az olyanhoz hogy pszichológia nagyon jól kell tudjak beszélni.Igen,elég jó tanuló vagyok..köszönöm az ötleteket,utánuk járok ezeknek a szakoknak:)
2013. aug. 21. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!