Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Éretségit le lehet tenni...

Kromi84 kérdése:

Éretségit le lehet tenni iskola nélkül?

Figyelt kérdés
Ha tudom az anyagot mehetek éretségizni akkor is, ha nem jártam iskolába?

#érettségi #éretségi vizsga
2013. aug. 22. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezzel a helyesírással te biztosan nem tudod az anyagot.


Amúgy meg nem, mert a középiskolai négy év bizonyítványa előfeltétel az érettségire (két T-vel!!!) bocsáthatóságnak.

2013. aug. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kell hozzá a 9. 10. 11. és a 12. osztály.de előbb a 8 általános..
2013. aug. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a javítást és elnézést figyelmetlenségemért, bevallom este fél kómában telefonról írtam a kérdést. Hozzátenném nem az a célom, hogy megyek és leérettségizek, mert mindent tudok ennél helyesebb az önképem. A problémám abból ered, hogy a reál tantárgyakkal nincs problémám a humán tantárgyakra több időt kell fordítanom az angolról nem is beszélve. Melléteszem, mindig találkozom iskolákban fegyelmezési problémákkal, amelyek hátráltatják az oktatás menetét. Tehát azt szeretném meg tudni van-e lehetőségem keresni általam választott magántanárokat, akik nem iskolában, de megtanítanak, majd jelentkezni érettségire?
2013. aug. 24. 08:17
 4/4 anonim ***** válasza:

*megtudni, ugyebár


Megvannak a feltételei annak, hogy ki és milyen feltételekkel lehet magántanuló.

Egy középiskolában kell utánajárnod ennek, hogy neked milyen lehetőségeid vannak.

Az biztos, hogy bizonyítványt kell szerezned a középiskolai végzettségről, szóval mindenképp csak hivatalos magántanulói státusz jöhet szóba.

2013. aug. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!