Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek 1 év alatt megszer...

Szerintetek 1 év alatt megszerezni az érettségit felnőtt oktatásban mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Érdekelne az is hogy ki hogyan csinálta végig.Sajnos én bejárni sokat nem fogok tudni oktatásra a munka miatt igy csak a neten küldött anyagokból fogok tudni tanulni.

2013. aug. 22. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia! 1 év alatt? attól függ, hány osztályod van meg.. 4 évnyi anyagot 1 év alatt megtanulni normálisan, úgy, hogy még be se jársz, az szerintem képtelenség, ha mellette tényleg ott a munka, és a család.


én 11. és 12. osztályt csináltam levelezőn, 11. osztályban 2hetente egyszer kellett bemenni (szombaton), 12. osztályban pedig már minden szombaton volt tanítás.


nagyon jók lettek az eredményeim, fel is vettek egyetemre, de ehhez otthon, munka mellett még nagyon sokat kellett esténként tanulni. bár én emeltre is készültem, attól függ, te mit szeretnél, de még ha nem is tanulsz tovább, gondolom nem a kettes a cél..


én a Semper Studioba jártam, itt a honlap: semperstudio.hu, nagyon szerettem.

2013. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
10 osztályom van és azt mondták így egy év alatt meglehet.
2013. aug. 22. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem nagyon nem lehet mindent egyszerre.. sokan bebukják. ha nem dolgoznál akkor menne, de így esélytelen. egy ilyet tudok, de oda heti 3x be kell menni, ha nem mész, orvosi igazolást kell vinni
2013. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Olyan is írhatna aki elvégzett egy ilyet.
2013. aug. 23. 18:24
 5/8 anonim ***** válasza:
és mikor voltál 10. osztályos?
2013. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5éve
2013. aug. 23. 20:43
 7/8 anonim ***** válasza:
hát az nem volt volt.. mire emlékszel a 9. és a 10. osztályból? gondolom kb. semmire. minek így szaladni?
2013. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Igaza van az előttem szólóknak. Meg lehet csinálni egy év alatt, de akkor vagy pénzért veszed a vizsgákat, vagy megszakadsz. Ne felejtsd el, hogy a végighajtott egy év után, amikor két év anyagát tanulod, még érettségizni is kell. A legrosszabb, ha a felénél eleged lesz és abbahagyod, így még azt az évet is elveszted. Szerintem érdemes rászánni azt a két évet és megcsinálni rendesen, főleg ha most tudod, hogy nem tudsz majd bejárni.

Én a Pestszentlőrinc-Pestszentimrei Felnőttek Gimnáziumát ismerem, ők nagyon jók.

2013. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!