Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Építési és Építészeti alapisme...

Építési és Építészeti alapismeretek érettségire milyen tankönyvek tudnak segíteni a felkészülésben? Továbbiak odalent!

Figyelt kérdés
Jelentkeztem az említett tantárgy érettségijére, már elvégeztem a gimit 2012-ben, ez csak kiegészítés lenne, építészmérnökire, de mivel már nincs tanulói jogviszonyom, nem kötelesek kihelyezni engem egy iskolába tanulni a tantárgyat és felkészíteni, szóval magamra vagyok utalva, van egy mellékletem, amiben részletezve van huszonakárhány oldalban, hogy miket kéne mégis azért tudnom érettségire, de összevadászni ezeket valahonnan nem tudom mennyire célravezető. Javaslatok esetleg? :)

2013. aug. 23. 23:23
 1/3 anonim válasza:

Magasépítéstan I-II

Építő anyagok I-II-III

Munkavédelem

Építés szervezés

Építési gyakorlat sem árt

Statika

én a középsuliban ezekből tanultam, és az érettségiben is ezekből vannak összeválogatva a kérdések

remélem még nem volt késő :)

2013. szept. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szerzőket nem tudnád esetleg még megadni?

(meg a kiadót)

2014. jún. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A "Statika" c. tankönyvnek pl. ki a szerzője?
2014. jún. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!