Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SOS! Kereskedelem és marketing...

SOS! Kereskedelem és marketing alapismeretek érettségiből emelt szintű tételeket keresek, van valakinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, készülök már egy ideje netes jegyzetekből (nem volt suliban ilyen órám régen), de érzem, hogy ez kevés. Kérem akinek vannak kidolgozott tételei, akár középszinten is, jelezze mert mindjárt itt az érettségi és nagy bajban vagyok jelenleg! Köszi:) Ha nincs senkinek, akkor a Bognár Zsoltné - Vállalkozások 2. könyvből készüljek (amíg még lehet)?

2013. máj. 15. 13:54
 1/1 anonim válasza:
Szia! nekem nincsenek sajnos tételeim, de amit írtál könyv, az nagyon jó szerintem! :)
2013. máj. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!