Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2 év fakultációval fel lehet...

2 év fakultációval fel lehet készülni emelt biológia és kémia érettségire, hogy jól is sikerüljön?

Figyelt kérdés
Nem járok tagozatos osztályba, viszont mindkét tantàrgyat szeretem és jó is voltam belõle. Mindkettõbõl emelt szintü elõkészitõre jelentkeztem. Fel tudok készülni magántanár segítsége nélkül fakultációval plusz önerõbõl? Milyen könyveket, feladatgyûjteményeket tudnátok ajánlani? Egyéb tanácsokat is szívesen fogadom. Célom, hogy gyógyszerész legyek. Elõre is köszönöm a segítséget. :)
2013. aug. 24. 10:14
 1/4 anonim válasza:

Fel lehet készülni!Pont ezt a két faktot választottam én is.A biológiát szerettem, a kémia muszájból volt.Az nem is sikerült jól,de azért meg el is hanyagoltam. A bioszom sikerült.Ha tédeg mindkettő érdekel, és szereted akkor biztos fel tudnak készíteni. esetleg ha valamit nem értessz akkor a tanár óra után biztos szívesen elmagyarázza mégegyszer.Nálunk kémiából még plusz korrepetálást vagy mit is bevezettek anno, heti egyszer vagy kétszer, hogy ami órán kimaradt vagy nem volt idő, azt akkor megbeszéltük.Számítások...stb.

Ha komolyan gondolod akkor menni fog.

2013. aug. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fel, főleg,hogyha jobbacska a faktotok és tényleg tanítanak.

Magántanárra nem hiszem,hogy még az elején szükséged lenne, esetleg a végén,hogyha közel állsz a vizsgádhoz majd meglátod,de nekem sem volt rá szükségem.

Azért egy kis önszorgalom kelleni fog még. :)

A mozaik-os könyvek nagyon jók! és megfelelő tudást adnak.

Gyakorolni a szerényi-s könyvek nem rosszak

Orvosiról lemaradtam(egy ponttal Debrecenből, fél év alatt készültem rájuk..... addig egy négyeske voltam belőlük,amúgy elég jól sikerültek, akkor mit lehet elérni 2 év alatt?:D ja és amúgy most gyógyszerésznek megyek ;)

2013. aug. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. aug. 24. 16:11
 4/4 FJvHL válasza:
Hát, én egy év alatt fogok, fakt nélkül, szóval remélem igen :D
2013. szept. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!