Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesten mely iskolákban...

Budapesten mely iskolákban tanulhatok burkolónak, festőnek, asztalosnak, autó, esetleg motorszerelőnek, vagy autóhoz kapcsolódó szakmát ilyen tényezőkkel?

Figyelt kérdés
19 vagyok, 10 osztályom van( nem buktam, e.ü. okok miatt vesztettem egy évet, a másikat pedig mert nem engedtem 11-be vissza csak 10-be. Az iskolából muszály voltam eljönni, mert a tanárok nem úgy álltak hozzám (Ybl Miklós Építőipari Szakképző Iskola). Érettségit nem akarok, csak szakmát, illetve OKJ-s képzés sem érdekel, iskolában szeretnék ezen szakok valamelyikét kitanulni. 2-3 éves képzést keresnék. Tudtok ilyen iskolákat?

2013. aug. 25. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ring szakképző iskola *Budapest. mivel hogy 18 elmúltál nem tudom milyen állami szakiskolába vennének fel ingyen?Ybl Miklósban esti képzés nincs?
2014. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nappali tagozatra nem tudom felvesznek-e ha elmúltál 18 és megszakítottad a tanulmányaidat?Estin probálkozz.
2014. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A SZTÁV-ot tudom ajánlani, a XIV. kerületben, az Angol utcában van. Próbáld meg ott.
2014. dec. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösz -
2019. jan. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!