Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » NKE KTK 2013-as igazgatásszerv...

NKE KTK 2013-as igazgatásszervezősök! Hány ponttal kerültetek be idén? A ponthatárral kapcsolatban: ilyesmire számítottatok vagy alacsonyabbra/magasabbra? Aki nem került be, "hogyan tovább"?

Figyelt kérdés

2013. aug. 26. 20:18
 1/3 A kérdező kommentje:
És aki bekerült, jelentkezett koliba? Fel is vették? :)
2013. aug. 26. 20:18
 2/3 anonim válasza:

Én 412 ponttal kerültem be. És kb ilyen ponthatárra számítottam . :)

A kollégium érdekes, nem sokan kerülnek be. Pályázni kell rá, és a kollégiumi bekerüléshez is ponthatárt húznak. Megnézik hogy milyen messze laksz a sulitól, elváltak-e a szüleid, hátrányos helyzetű vagy-e, és ezek alapján adnak neked pontokat. Idén augusztus 17-én derült ki, hogy bekerültél-e, amíg elég késő, mert kb van 2 heted ha nem vettek fel a koleszba, hogy keres lakást, költözz be és mondjuk vidékiként megtanuld a Pesti közlekedést. :D Én még mindig tanulgatom. :D

2013. aug. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
426 ponttal kerültem be. Ponthatárra 400-ra gondoltam maximum. HálIstennek nem kerültem be a koleszbe, így albérletet kerestünk. Holnap költözöm fel éppen...
2013. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!