Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudnék csoportos gazdasági...

Hol tudnék csoportos gazdasági matematika (és hasonszőrű főiskolai tárgyak) korrepetálásra járni Budapesten?

Figyelt kérdés

Emlékszem, régen jártam Óbudára egy panelba csoportos gazdasági matek korrepetálásokra. Nagyon hatékony volt és ráadásul a sok ember miatt fillérekbe került. Most a páromnak lenne szüksége ilyen képzésre, de már nem emlékszem, hol van pontosan a hely (ha még van).


Amennyiben ilyen nem jut az eszetekbe, ha tudtok tanárt normális áron, az is jöhet. Köszönöm!



2013. aug. 27. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
1500HUF/45 perc, vagy ennek a pozitív egész számú többszörösei.
2013. aug. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Én szoktam kisebb csoportoknak is tartani mindenféle egyetemről korrepetálást (volt már Közgázos, Progmatos, Műszaki infós, Építész, sok-sok főiskolás tanítványom...):


Analízis (határérték, deriválás, integrálás, differenciálegyenletek, többváltozós analízis)


Algebra (mátrixok, lineáris algebra)


Valószínűségszámítás


Olyan kimondott gazdasági-pénzügyi szakmatekot nem, illetve operációkutatást, és statisztikát sem tanítok.


2-5 fős csoportok is jöttek már hozzám, csak az a lényeg, hogy ugyanaz legyen a tananyag, és kb. azonos szinten legyenek, akkor hatékony a dolog. Létszámtól függetlenül ugyanannyit kérek, 90 perc 5500 Ft, de 120 perc 7000, ami jobban megéri.


A helyszín a VI. Bajza utcában lenne.

Ha érdekel, írj!

2013. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazából egy picit minden főiskolán eltér a tananyag így igazán csak úgy lehet hatékony, ha évfolyamtársak összefognak és közösen keresnek magántanárt. Nekem már volt ilyenre példa több is. 2 tanítvánnyal sokszor hatékonyabb, mint eggyel, mert tudnak egymásnak is magyarázni. 3-4 még jól kezelhető. 5 vagy több tanítványnál már erősen a munka rovására szokott menni, hogy a tanár nem tud mindenkire egyformán figyelni. Amúgy normális áron dolgozom magam is, de szerintem az árak megbeszélése nem e fórumra való. Privátban, személyes kapcsolatfelvétel után szívesen.
2013. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!