Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosi harmadjára? Van értelme?

Orvosi harmadjára? Van értelme?

Figyelt kérdés
Idén másodjára sem vettek fel orvosira. Úgy gondoltam, ekkorra már tudatosulna bennem hogy más irányba kellene nézelődni, de egyszerűen nem tudok róla lemondani. 20éves leszek idén, megéri még utoljára megpróbálni szerintetek?
2013. aug. 27. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
VAN!!!!!!!!! Én annó csak 23 évesen tudtam elkezdeni. A gimi és az egyetem között dolgoznom kellett, mert különben egy füzetre sem lett volna pénzem.
2013. aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, de írjál be másik szakot a második helyre, ahova biztos felvesznek és hajlandó vagy elvégezni. Például informatikusként elmehetsz egészségügyi mérnöknek (aki ilyen egészségügyi gépeket tervez). Esetleg megpróbálhatsz egy másik orvosi pályát: gyógytornász, gyógymasszőr, ápoló, nem tudom, milyenek vannak még.
2013. aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Vidékre sem volt elég pontod?

Vagy oda nem is jelentkeztél?

Azért egyszer talán még megpróbálhatnád.

De írj be második-harmdik helyre más iskolákat is.

2013. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató válaszokat! Bármennyire is szeretnék túllépni, mindig visszahúz a szívem ahhoz, hogy próbálkozzak. Még semmi iránt nem éreztem ilyen jellegű "kötődést". Ha nem sikerül vegyészmérnökire megyek, de félek attól, hogy majd sok sok év múlva bánni fogom hogy nem azt csináltam amit szerettem volna.
2013. aug. 27. 20:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát figyelj szerintem még egy esélyt mindenképp adj magadnak. Most ugye két emelt kellett , nem volt könnyű egyik sem, még egy évig tanulj ezerrel , és biztos vagyok benne , hogy sikerülni fog. De azért legyen egy B terved , ne legyen rá szükség , de legyen ott.


Egy gyógyszerészhallgató. :) Sok Sikert! :)

2013. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
engem másodjára vettek fel a DE-re 21 évesen, de csak költségtérítéses formában. szülők fizetik, majd egyszer visszaadom nekik a képzésem költségét :) ha tudjátok finanszirozni a legalább 12 félévet akkor szerintem próbáld meg kp-son. az egy tévhit hogyha jó eredményed van akkor átkerülsz államira, soha nem tesznek át költségesről.
2013. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tévhit, hogy átkerülhetsz államira költségtérítésesről, én személyesen ismerek valakit (a debreceni orvosin), akinek sikerült. Csak ahhoz nagyon jó eredmény kell.
2013. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6os vagyok. én tavaly kezdtem költségtérítésesen, 4,8 átlagom volt és nem vettek át, igaz nem is érdeklődtem hogy átvettek volna. de tudtommal ha valakit átvesznek a neptunon értesítik. én is a debrecenire járok, DE ÁOK
2013. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm jár költségtérítésesen egyetemre, és meg kell igényelni, hogy átkerülhess, ha nem igényled nem raknak át..
2013. dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megpróbáltad most?

Felvettek?

2014. okt. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!