Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha érdekelnek a régi tárgyak...

Ha érdekelnek a régi tárgyak és szívesen foglalkoznék velük, elemezném őket, illetve összevetném az eredményeket a régi emberek életével, milyen szakra érdemes mennem?

Figyelt kérdés

Eddig ezek jutottak eszembe:

vallástudomány/vallástörténet

muzeológia

művészettörténet

társadalmi tanulmányok


Főleg a vallásokkal kapcsolatos tárgyak, szobrok, épületek érdekelnek.


Megfordult a fejemben a nemzetközi tanulmányok szak is, mert nem tartom kizártnak, hogy esetleg majd külföldön keresek állást. Ilyen szempontból viszont nem tudom, hogy más európai országokban, ahol jól lehet keresni, ér-e a fent említett diplomák közül bármelyik is valamit. A nemzetközi tanulmányoknak meg nem sok köze van ahhoz, ami engem igazából érdekel...


2013. aug. 29. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezekkel nem könnyű elhelyezkedni, egy kis rosszindulattal némelyiket büfészaknak is mondhatnám. Inkább menj értékbecslőnek - lehet, hogy nem ingyenes egyetemi szak, de 1 év alatt elvégzed.
2013. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Régészet esetleg-
2013. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Történelem, levéltár szak-
2013. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Utána járok, köszönöm. :)


2. válaszoló: Régészetre és levéltárra is gondoltam, de mindkettő olyan szak, amire csak emelt törivel lehet bejutni. Egy év alatt sajnos ezt nem tudnám megoldani, mert eddig nem arra fektettem nagyobb hangsúlyt...

2013. aug. 30. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!