Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemista vagyok, viszont...

Egyetemista vagyok, viszont szeretnék átmenni majd orvosira. A jelentkezéshez viszont ugye kell a kémia emelt, ami nekem nincs. Érettségizhetek még, nem?

Figyelt kérdés

2013. aug. 30. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Persze, érettségizhetsz akármikor. Azt viszont nem tudom, hogy Neked is 25 000 Ft-ba kerül-e, vagy csak annak, aki már rendelkezik egy érettségivel ugyanabból a tárgyból.
2013. aug. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha csak középszintű kémia érettségid van,

de szeretnél emeltezni is, akkor szerintem neked az huszonötezerbe fog kerülni, mivel már van egy érettségi bizid. Szept. ötödikéig lehet befizetni (az a határidő)

Bár, ha pl. van fizikából emelted, ami jó lett, annak az eredményét is viheted (és akkor nem kell menni kémiából).

2013. aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nincs kémia érettségim, csak biosz emeltem. Akkor is kell fizetni? :/

Köszi a válaszokat :)

2013. aug. 30. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Az érettségi bizonyítvány megszerzése vagy a tanulói jogviszony megszűnése után az érettségi vizsgáért, továbbá az adott vizsgatárgyból a tanulói jogviszony fennállása alatt az érettségi bizonyítvány megszerzése előtti sikertelen érettségi vizsga második vagy további javító- és pótló vizsgáért vizsgadíjat kell fizetni.


Ezek szerint Neked is fizetned kell.:S

2013. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze érettségizhetsz amennyiszer akarsz
2016. okt. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!