Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mi lenne nekem...

Szerintetek mi lenne nekem ideális szakma?

Figyelt kérdés
szakmát akarok tanulni (éretségivvel) csak azt nem tudom minek tanuljak majd... Imádom a természetet és az állatokat rengeteget kirándulok de ilyen több kilómétereket is akár ezért gondolkodtam az erdész szakmán vagy valami hasonlón de érdekelnek az autók és műszaki dolgok is autószerelő vagy ilyesmi melyik keres jobban és melyikbe könnyebb elhelyezkedni? de még a mezőgazdaság is szóba jöhet ti mit ajánlotok? 17/F

2013. szept. 1. 16:12
 1/2 anonim válasza:
mezőgazdasági gépész
2013. szept. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
az autószerelő jó, de nem sok köze van a Természethez. Lehetsz Természetfotós is, vagy állatgondozó. Környezetmérnök?
2013. szept. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!