Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Élelmiszermérnöknek érdemes...

Élelmiszermérnöknek érdemes tovább mennem?

Figyelt kérdés

Nem nagyon találok semmi továbbtanulási lehetőséget a számomra. Biosz faktos vagyok, és nagyon jól megy az angol.A pszichológia érdekelne, de nincs megfizetve. A másik lehetőség amit találtam az élelmiszermérnök. Elég jókat olvastam róla. A kémiát azonban nem nagyon szerettem( épp hogy 4es voltam belőle). Érdemes így továbbmenni élelmiszermérnöknek? Nem szeretném felvetetni magam, ha kivágnának az első éven.

Vagy esetleg hova tudnék még menni? Érdekel még az informatika (photoshop,videószerkesztés főleg) és esetleg be tudom magolni a matekot. (középszintűre)



2013. szept. 1. 19:27
 1/1 Tom Benko ***** válasza:
Ha érdekel, igen. Ha csak azért mennél, mert jó a fizetés, nem.
2013. szept. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!