Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes tovább böngésznem a...

Érdemes tovább böngésznem a felsőfokú szakképzéseket?

Figyelt kérdés
rámentem a Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola honlapjára,ahol a felsőfokú szakképzések 2013-ban nappali tagozaton is minimum 150.000 ft-ba kerülnek. Én eddig úgy tudtam,ingyenesek a felsőfokú szakképzések,de ezekszerint nagyot tévedtem. Vagy csak pont rossz iskolát néztem meg,ahol pont fizetni kell érte? Vagy mit ajánlanátok egy olyan diáknak,akinek kevés pontja lesz az egyetemi tanulmányokhoz,de nem szeretne az adott városban,ahol tanult eddig ( magánéleti okok miatt) tanulni,és szeretne menni máshová kollégiumba ?. Ezért gondolkoztam sok idő óta ilyen felsőfokú szakképzésen.. Az érettségim nagy része kész,az angol nyelv ami még visszavan. De azzal is ha jól teljesítek, kb 4-es jegyre,akkor is kb 380 pontom lesz,ami szerintem kevés egy egyetemi tanulmányhoz,ha államilag finanszírozottra szeretnék menni.. a válaszokat előre is köszönöm!

2013. szept. 2. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak szakok, ahová elég..

Csak egy példa:


[link]

2013. szept. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pont rossz iskolát néztél, a BKF-en minden szak fizetős. Amúgy ha jövőre is az ideihez hasonló ponthatárok lesznek, akkor 380 ponttal nagyon sok egyetemi alapszakra bekerülhetsz államilag támogatottan. De minden infót megtalálsz a www.felvi.hu-n.
2013. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!