Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy tudnám anyát rászedni,...

Hogy tudnám anyát rászedni, hogy járhassak Magyarba suliba?

Figyelt kérdés
Minden álmom az ,hogy ki járjak magyarba suliba.Szlovákiában élek.Anyu már egyszer belement azt mondta ,hogy ha idén félévben tiszta jeles leszek kimehetek magyarba tanulni ,de valamiért meg gondolta magát...én viszont nagyon kiszerenék menni útálok itt lenni magyar vagyok!Ha nem is az idén ,de jövőre a sulikezdéskor már kint szeretnék tanulni kolligumban.Ez minden álmom ez tehet engem a legboldogabbá!Hogy szedjem rá ,hogy mehessek ki magyarba kolira?

2013. szept. 2. 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megértetni vele, mennyi előnyöd származna belőle. Írd össze az érveket mellette, miért szeretnél odamenni, mennyivel lenne jobb neked. Próbáld meg észérvekkel meggyőzni, pl. azzal, hogy mindenképp magyar egyetemre szeretnél járni, ezért jó lenne már most hozzászokni, és magyar rendszerben érettségit tenni stb. Hajrá!
2013. szept. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!