Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Iskola mellet is el lehet...

Iskola mellet is el lehet végezni egy okj-s tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Nappali tagozatos diák vagyok, és érdekelne egy okj-s képzés. Azt tudom, hogy elvileg esti tagozat is van, így elvileg nem ütközne a nappali tanulással, de azt nem tudom, hogy nem kizáró tényező e, hogy állandó nappali tagozatos jogviszonyban vagyok egy iskolával. Én őszintén szólva csak olyat hallottam, hogy valaki meló mellet csinálja este. Szóval lehetséges ez? :)

2013. szept. 4. 18:26
 1/1 anonim válasza:
Szia! Államilag finanszírozott OKJ-s képzésen tudtommal nem vehetsz részt jelen esetben, viszont ha te fizeted akkor annyit végezhetsz egyszerre amennyit csak akarsz, függetlenül attól, hogy nappali tagozatos vagy. Bár ez képzés függő, mert van ahol érettségi, életkor kritérium. Google a barátod, ezen a linken szerintem nagyon érthetően leírják: [link]
2013. szept. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!