Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérnökinformatikusból webprogr...

Mérnökinformatikusból webprogramozó lehetséges?

Figyelt kérdés
Jelenleg mérnökinformatikát tanulok(1 hete) engem igazából a webprogramozás,weboldalépítés,karbantartás érdekel(PHP,javascript,webes alkalmazasok fejlesztése,flash) Már egész jó szinten vagyok legfőképp magamtól. SZóval az lenne a kérdés, hogy lehet-e ilyen irányba szakosodni a mérnökinformatikával? vagy mennyire mélyen tanulunk ilyeneket ott? Ha meg nem, akkor milyen szak az ami még diplomás, és van köze a webes dolgokhoz(mert én konkrét 'web programozó'-t csak okj-n, vagy felsőfokú szakképesítésként láttam)
2013. szept. 5. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyik lehetőség hogy ha van ilyen felsőoktatási szakképzés az intézményben, félévkor át tudsz lépni. De nem javaslom, önmagában egy web programozói képesítéssel nem sokra mész.

A másik: Nézd meg és hasonlítsd össze a két tantervet. Ugye jelentős az átfedés? Azt a kevés tárgyat (Webdesign, stb.) fel tudod venni pluszban, főleg ha nappalis vagy, lesz rá időd. Még egy pluszt adhat, ha a szakdolgozatodat is webes témából írod.

2013. szept. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szóval ha jól értelmezem amit írtál, akkor úgy nagyjából eltudom sajátítani a webprogramozo tudást, a mérnöki mellett ha felveszem a tantargyakat?:) Akkor elmehetek, weboldalkeszitonek,karbantartónak,designernek(ahoz van némi sajár kreativitas) egy mernokinformatikus diplomaval?
2013. szept. 6. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. szept. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!