Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges ilyen? Van erre...

Lehetséges ilyen? Van erre valami törvény?

Figyelt kérdés

Felnőtt esti tagozatra járok, és nem vagyok elégedett az egyik tanárommal, viszont a többit nagyon kedvelem, nem szívesen hagynám ott ezt az iskolát, de ha nincs más lehetőség megteszem.

Szóval lehet-e olyat kérni az igazgatótól hogy mondjuk az adott tárgyból amit tanít ez a tanár, egy másik tanárnál vizsgázhassak? (természetesen iskolán belül)

És még egy kérdés lenne, ha valaki év végi vizsgán 2x húz, és amúgy 5-ös lenne a felelet hogy lehet hogy kettest kap?

Én úgy tudom hogy 3-asnál rosszabb jegyet nem adhatott volna.

(mindezt úgy hogy mindenki más puskázott,és ő is látta, mégis 4-5 ösöket kaptak, én tanultam egyedül, és pont sikerült belehúznom abba a kettőbe amit annyira nem értettem)és mégis én kaptam a legrosszabb jegyet.


2013. szept. 5. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

És még egy kérdés lenne, ha valaki év végi vizsgán 2x húz, és amúgy 5-ös lenne a felelet hogy lehet hogy kettest kap?


Ha az első tételed visszaadod,mert nem tudod akkor ha engedik és húzol még egyet akkor az alapból már csak 3-as lehet maximum...Ebben az esetben te értékelted magad 5-re és a tanár 4-esre így jöhet ki a 2..

2013. szept. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, mivel ő mondta hogy amúgy 5-ös lett volna, és a másik, ő kerek perec kijelentette, hogy aki másodszor is húz az kettesnél jobb jegyet már nem is kaphat.
2013. szept. 5. 09:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy a konkrét kérdésedre válaszoljak: Igen lehetséges. Nem nincs törvény erre még csak az kéne!
2013. szept. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem neked fogad sincs az ilyen dolgokról, ezért megkérlek inkább ne is írj!
2013. szept. 5. 11:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyomós indokkal kérvényezheted,ohgy másik tanár vizsgáztasson..... de ehhez eléggé meg kell indokolnod.. nem elég,hogy nem vagyok elégedett pikkel rám.....
2013. szept. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!