Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik variácó lenne hasznosab...

Melyik variácó lenne hasznosabb? (orvosi, emelt kémia)

Figyelt kérdés
2 évet szertenék rászánni a kémai tanulásra, és az lenne a kérdésem, hogy először menjek el a Semmelweis emelt kémia tanfolyamára és a mésik évben magántanárhoz, hogy a nehézkes részeket átbeszéljük vagy először magámtanárhoz és a második éven a felkészítőre? A kémia tudásom elég kevés, ehhez mértem szeretném tudni melyik mód lenne a legjobb. Most OKJ képzésben gyakorló ápolóira fogok járni 2 évig, utánna próbálnám meg a jeletkezést.

2013. aug. 30. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nincsenek kémiai alapjaid, akkor én inkább az előkészítőt ajánlom elsőre, ott az elméletet biztos rendesen leadják, bár sztem készülj fel rá hogy sokan előrébb fognak tartani, mint te, nem most kezdik a tanulást. És hát nem lesz lassú a tempó. De az elméletet a felkészítővel sztem meg tudod tanulni, ott is tudsz kérdezni, ha nem értesz valamit, elmagyarázzák.. Magántanárhoz a számolási feladatok miatt kellene járnod utána maximum, mert az ami nagyon lényeges emelten.
2013. aug. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, amúgy én is afelé hajlottam!
2013. szept. 7. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!