Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi pontot vagy inkább úgy...

Mennyi pontot vagy inkább úgy kérdezem hány százalékot kell elérni az emelt szintű töri érettségen ahhoz, hogy biztosan meglegyen?

Figyelt kérdés

Természetesen tisztességesen tanulok rá, de azért érdekelne, hogy hány százalékot kell szóbelin + írásbelin elérni a különböző eredményekért.

( Már nem suliból megyek érettségizni, ezért kérdem.)



2013. szept. 7. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdésedet.

Gondolom felvételi miatt érettségizel újra, hiszen írod, hogy már nem suliba jársz, más okod nem lehet rá, bizonyítványodat nem írják át akkor sem ha minden tárgyból újra érettségiznél akkor sem. Tehát mindegy az hogy hány százalék hányasnak felel meg. 25-39 % között 2-es,40-59 % között 3-as, 60-79 5 között 4-es, 80%-tól 5-ös)

Felvételinél a százalékok számítanak, ismétlő érettségiről csak egy tanúsítványt kapsz.

"hány százalékot kell szóbelin + írásbelin elérni a különböző eredményekért" Pontosan milyen eredményre gondolsz? Felvételihez?? Az attól függ mi a másik felvételi tárgyad, hova felvételizel, és melyik pontszámítási mód a kedvezőbb neked.

2013. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Menj rá a 100%-ra, abból nem lehet baj! :)

sok sikert!

2013. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Emelt szintről van szó.
2013. szept. 7. 23:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudom, én is emelt szintet csináltam töriből anno :)
2013. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De most én azt kérdeztem, hogy hány százalékot kell elérni a kül eredményekhez :D

Nyilván szeretném 100%-ra megírni, DE nem ez volt a kérdésem. Emelten nem 60%-tól ötös? Vagy rosszul emlékeztem?

2013. szept. 8. 18:42
 6/7 anonim ***** válasza:

de emelt 605-tól 5-ös

47%- 59% 4-es

33%-46% 3-as

32%-ig 2-es

Ha felvételihez kell és nem kerülhet be a bizonyítványba újra letett érettségi eredménye, nem mindegy hogy hányast ér az elért százalék?

2013. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%-tól
2013. szept. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!