Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A 2013- as angol középszintű...

A 2013- as angol középszintű érettségin részenként kell elérni bizonyos százalékot a ketteshez vagy az egésznek kell bizonyos százalék fölött lennie?

Figyelt kérdés
Vagy hogy van ez?
2013. máj. 9. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egésznek egyben.
2013. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de egyik részfeladat sem lehet 0 pont. És ha a fogalmazásban az első szempont (a kommunikációs cél megvalósítása) 0 pont, akkor a fogalmazás is.
2013. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, ne terjesszél rémhíreket. Szóljál, ha ezt a marhaságot meg tudod mutatni a 100/1997-es kormányrendeletben vagy a 40/2002 OM rendeletben, addig pedig ne vezesd félre az embereket. Amit az első válaszban leírtam, az felel meg a jogszabálynak.
2013. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát ha a listeningem mondjuk 0 pont (azért ezt kétlem), akkor a többi felhúzza, ha jól értettem?
2013. máj. 9. 19:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Már ha felhúzza. :-) Ha az egyikből 0 pontod van, abból nem következik, hogy a többiből sok. :-) De ha egészében megvan a 12%, akkor mehetsz szóbelire. A szóbeli és az írásbeli együttesen legyen 25% a ketteshez, és külön-külön 12%.
2013. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem így értette ezt a 0 pontos szabályt:

pl. 13. oldal

[link]

2013. szept. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egy emelt szintű!
2013. szept. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!