Szerintetek mit tanuljak tovább? Milyen szak ill. egyetem illik hozzám?

Figyelt kérdés

Szeretnék továbbtanulni, most vagyok végzős. Úgy érzem, sok minden érdekel, és szinte bármelyik egyetemre be bejuthatok. A bizim mindig kitűnő volt, az érettségivel is úgy érzem hasonló eredményt érek majd el. Viszont nem tudom eldönteni, hogy mit válasszak szaknak...


Erősségeim:

matek

infó(igaz a programozásról még nem tanultam)

német

angol


Amivel szeretek foglalkozni:

mozgás, tánc (van egy zumba csoportom, imádom csinálni)

egészséges életmód, táplálkozás

haj, bőr problémák és rá a megoldások

Legszívesebben mindenkit lefogyasztanék, és egészséges életmódra(táplálkozás+mozgás) szoktatnék :)


Szerintetek ebből mit hozhatnék ki? Érdemes lenne elmennem egy továbbtanulási tanácsadóhoz?


2013. szept. 8. 07:13
 1/3 anonim válasza:
írj blogot, adj tanácsot az interneten és mellette tarts órákat amit reklámozz az oldaladon. a lényeg hogy ötletes, kreatív legyél, vonzó egy kövér ember számára, mint lefogyási lehetőség
2013. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A továbbtanulási tanácsadó biztos tud ötletet adni.


Lehet pl. orvosi bioinformatikaval foglalkozni, és táplálkozástudományra szakosodni... :)

2013. okt. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

elözö voltam

a taplalkozastudomany angolul nutrition science (nemetül: Ernährungswissenschaft, 1p guglizassal egy random egyetemi kutakointezet oldala:

[link]


Lehet ilyet egyetemen is tanulni (atpalalkozastud.), és pl. ilyen tanácsadóként, stb dolgozni - de MOn nem biztos hogy egyik is igaz.

Hogy mozgással hogy lehet olyan karriert fölépíteni, ami biztos, azt... nem tudom. Talán h tánciskolát üzemeltetsz? :)

Végül is, ha valami még müködik MOn és budapesten, az a turizmus, parezer külföldi él is itt átmenetileg (diák v 'young professional immigrant' kategória). Külföldiekre szakosodott tánciskola :)


Mindenesetre egyetemi diplomaval minden könnyebb, szvsz!

2013. okt. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!