Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakma illik hozzám,...

Milyen szakma illik hozzám, ha imádok szervezni, tervezni?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta imádok előre tervezni vagy szervezni bármit (programokat, pénzügyi terveket csinálni, /hobbi szinten/ házterveket csinálni, szobákat berendezni - kidekorálni stb). Emellett szeretek sütni/főzni, fényképezni, gyerekekkel és idősekkel foglalkozni.


Kérlek segítsetek, nagyon jó lenne, ha valami olyan szakmát találnék amiben "kiélhetném" a kreativitásomat és folyamatosan szerveznem kellene akár programokat vagy bármi mást. Olvastam már a rendezvényszervező szakról, de azzal szerintem nem nagyon tudnék elhelyezkedni.



2013. jún. 9. 18:50
 1/5 anonim válasza:
ha a háztervezés és hasonlók így érdekelnek és még jól is tudsz rajzolni, akkor mehetsz lakberendezőnek :) egyébként szerintem rendezvényszervezéssel simán el tudsz helyezkedni, mert ha valami, akkor események/ünnepek, stb. mindig vannak, ez a piac hatalmas és egyre nő, úgyhogy bőven van hely újaknak
2013. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen menedzser? Ezekre van kereslet, és az összes egyetemi menedzseri tárgyam kb a szervezésről szólt.
2013. jún. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem építészmérnökkel jobban jársz, mint a lakberendezővel.
2013. jún. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Belsőépítész szerintem jó lehetne Neked :)

[link]

2013. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mehetnel rendezvenyszervezonek ,es rendezhetnel kisgyerekeknek bulikat ,a gyerekek szeretik a rajzokat igy rajztudasodat is befektethetned .talan erdeklodj ismeriseidtol ha nem-e ismernek valakit aki tudna neked allast szervezni
2017. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!