Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen alapszakra menjek, ha...

Milyen alapszakra menjek, ha ez érdekel?

Figyelt kérdés

Hali,

Különösebb gondom egyik tantárgyal sincs ...

Ami érdekel legjobban a rendőri, illetve a tűzoltó hivatás!, DE nem tudom hogy hogyan tudnék az állományba bekerülni mivel szemüveges vagyok és így az NKE is ki van zárva, hogy oda bejussak..

Van valami olyan szak ahova be lehet kerülni szemüvegesként és utána azzal el lehet helyezkedni a felsorolt szerveknél?

(még a mentőzés is érdekelne, de a fizetés része eltántorít...)

Normális válaszokat, Köszönöm!



2013. szept. 10. 20:41
 1/5 anonim válasza:

nem, vagyis állítólag attól függ,hogy hány drioptriás szemüveget hordasz.

De az Adyligetibe nyugodtan jelentkezhetsz mert ott nem utasítják el a szemüveges jelentkezőket,legalább is a tájékoztatóban nem említik.:)

Remélem,egy kicsit tudtam segíteni:)

2013. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
bocsi, az elejét elrontottam, szóval igen van :D
2013. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem köszi!

Egy próbát megér! ;)

2013. szept. 11. 15:17
 4/5 anonim válasza:
Tűzoltóságnál kizáró ok, rendőröknél lehet szemüveges.
2013. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A tűzoltóságnál (és az NKE-n is) 3 dioptria a tűréshatár. Ez alatt felvesznek, ha máshol nem vérzel el (pl. fizikai, pszichológiai) ;)
2013. nov. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!