Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyszerűen nem találok épkézlá...

Egyszerűen nem találok épkézláb szakot, ahová beadhatnám egyetemre. Milyen lehetőségeim vannak, mire éri meg elmenni?

Figyelt kérdés

A középiskolai eredményeim nem lettek annyira jók, az érettségi eredményeim viszont már egy fokkal jobban sikerültek.

Magyar: 62% - közép

Matek: 34% - közép

Angol: 60% - közép

Történelem: 86% közép - Most készülök emeltezni és minimum 80%-nak számolom

Társadalomismeret: 89% közép


Szeretnék egy angol közép nyelvvizsgát még idén lerakni, illetve még egy választott érettségi tantárgyból érettségizni.



Ti mit ajánlotok?

Nemzetközi tanulmányokon gondolkoztam eddig, de nem valami jókat hallok róla.


Ti mire mennétek el? Mire érdemes?


2013. szept. 12. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát erre nehéz válaszolni! Én azt csináltam, hogy kiszámoltam hány pontom lesz és összeírtam hova van esélyem bekerülni! Én ezt javasolom, meg még annyit, hogy járj utánna hova nem szükséges a matek, így a mérnöki szakmák nagy része ki is hullot!
2013. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha mondjuk egy évet kihagynál?
2013. szept. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neharagudj DE! ugye tudod , hogy egyetemen(ha normális szakra jársz) a zh-k , vizsgák sokkal de sokkal nehezebbek , mint egy emelt szintű érettségi. Ahol 60%al már 5öst kapsz. Egyetemen ez a gyenge kettes. Szerintem hagyd. Nemzetközi kapcsolatokat meg 60%os angollal főleg. Ha eddig nem találtál ezen a szakon kívül semmit ami érdekelne akkor inkább keress egy okj-t, jobb befektetés lenne! Ha az emelt törid annyid lesz esetleg bekerülsz töri szakra valahova akkor lehetsz töri tanár, még az a legesélyesebb az eredményeid nézve.
2013. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!