Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanuljak? Nem tudom mit...

Mit tanuljak? Nem tudom mit jelöljek majd be a felvételis lapon.

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kellene tanulnom egyetemen, pedig sürgősen el kell dönteni. Humán tagozaton vagyok, de szerintem nem túl sokat érek vele. Angolból jó vagyok és persze a humán tárgyakból. A matek pedig átlagosan megy, erős négyes vagyok. Reál tárgyak annyira nem az erősségeim, de nem vagyok rossz tanuló és pl. a bioszt még hellyel-közzel szeretem is. Valamint a filmek és minden ilyen dolog érdekel, de szerintem ezzel nem sokat kezdhetek.

2013. szept. 16. 19:27
 1/3 anonim válasza:

Szerintem ezt neked kell amúgy eldönteni. Valami olyat válassz, ami érdekel. Vagy jól hangzik. Én bízok benne, hogy amilyen szakokat tanítanak főiskolán/egyetemen, azok nem hülyeségek, hanem tényleg jók valamire.


Amúgy meg talán nem olyan nagy baj, ha olyan helyre mész, ami nem az igazi, nekünk például a képzés közben is szorgalmazták, hogy egy másik alapképzést is kezdjünk el, ha államilag támogatott helyre beférünk.

2013. szept. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de igazából konkrét szakokra gondoltam, hátha valaki tudna ajánlani olyan szakot, amiről még nem hallottam és tetszene.
2013. szept. 17. 10:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a kérdéslistát, szánj időt a kérdések megválaszolására, és ha megvan, szólj, és megnézzük milyen szakok passzolnak hozzá:

[link]


A kérdés az, hogy mit szeretsz, és mivel segítenél másoknak szívesen, ami neked is örömet okoz, és amiért az emberek szívesen fizetnek is. Ehhez kell egy kis kutatómunka, amihez jók a fentebb bemásolt kérdések.

2013. szept. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!