Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a különbség a sima manager...

Mi a különbség a sima manager és a marketing manager között? és hol vehet vele elhelyezkedni? Jol fizető szakma ez?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
a manager vezető, a marketing manager értékesitési vezető. Egyik sem szakma, hanem pozició...
2013. szept. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vezetőként biztosan nem fogsz vele elhelyezkedni, de ha később megmászod a ranglétrát és odajutsz... hát, nem. Igazából ott sem jelent semmiféle előnyt, tapasztalataim szerint.
2013. szept. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azokat az okj képzéseket aminek a nevében benne van hogy manager kerüld el jó messzire. Ahogy előttem szóló írta vezetőt jelent a manager. De franc se tudja mirt ezt a nevet adják előszeretettel az okj képzésnek, hogy "vezető". Ugyanis vezető pozíciót évek alatt lehet megszerezni, a ranglétra végigjárásával, és nem egy okj bizonyítvánnyal lehet vezetőnek lenni, hanem egyetemi diplomával. (sokszor még a BSC sem elég kell hozzá az MSC diploma)
2013. szept. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh :/ értem , köszi a válaszokat, azt hittem ez egyszerűbb dió ...
2013. szept. 18. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!