Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha most OKJ-s ápoló képzésen...

Ha most OKJ-s ápoló képzésen vagyok, de ezután szeretném a diplomás ápolóit megcsinálni, akkor beszámítják az OKJ-s képzést? Úgy értem, rövidebb lesz valamennyivel a képzés, vagy akkor is 4 év?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor is 4 év lesz. csak a papírodat plusz pontként számítják be.
2013. szept. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor is 4 év, de bizonyos tantárgyakat elfogadhatnak, így könnyebbek lesznek az éveid, kevesebb tárggyal. (de félévben nem, hiszen az iskola félévente pénzt kap tőled vagy az államtól, arról hülye lenne lemondani)
2013. szept. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. szept. 20. 13:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek megérné jelentkezni most márciusban,és elkezdeni jövő szeptemberben?Mert az OKJ csak 2 év lesz nekem,mert olyan osztályban vagyok,ahol beszámítottak nekünk egy évet,mivel eü.szakközépbe jártunk.Úgyhogy jövőre lesz az OKJ vizsgám is,de ha jövőre elkezdeném a diplomásat levelezőn,akkor annyival is már előrébb lennék.De fogalmam sincs,mennyi a ponthatár levelezőn,és nekem elég lenne-e a pontom.
2013. szept. 20. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!