Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Földrajz szak, vagy a Humán...

Földrajz szak, vagy a Humán erőforrás menedzser szak, vagy a számvitel a nyerő az életben amire lehet alapozni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:

alapnak bármelyik jó, de a földrajz szakkal magában semmire sem mész.

egy földrajz szakos

2009. nov. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igen, a földrajzal önmagában nem mész semmire, én földrajz szakon végeztem..

a másik kettő közül válassz

2009. nov. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem számvitel, csak arra számíts, hogy elég kemény a szak
2009. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocs hogy így beleírok, de én földrajz szakra -->terület és településfejlesztés írányra szeretnék jelentkezni Szegedre. Nem ér semmit? komolyan? pedig már nagyon beleéltem magam. :S Pedig azt olvastam hogy földrajz és a mérnöki szakmákból van hiány.
2010. jan. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát valóban nem tartozik a legkeresettebb állások közé, de azért szerintem nem reménytelen...itt nálunk az elte-n azt mondják, még ezzel a szakiránnyal tudsz a legjobban elhelyezkedni, ezért erre is mennek a legtöbben, már aki eljut az msc-ig...na most nem tudom ennek mennyire van valóságalapja, mert most kezdtem itt én is, és igazából ezt csak akkor tapasztalod, ha kikerülsz a munkaerőpiacra...mondjuk nekünk gólyatáborba azt mondta a tanszékvezető, hogy egyre több helyen alkalmaznak geográfusokat, de leginkább nem győzte azt ismételni, hogy nagyon fontos min. az angol nyelv elsajátítása!!! ezt azóta is folyamatosan hallom másoktól is, de ez azt hiszem nem csak erre a területre a jellemző, ma már ez alapvető feltétele az életben való boldogulásnak....ahhoz, hogy a szakmádban tudj dolgozni, nagyon fontos, hogy az egyetemi évek alatt nagyon fontos a kapcsolatok kiépítése, mert akkor nagyobb az esélye, hogy munkát találj a szakmádban...hidd el, kellenek és egyre fontosabbak ezeknek az érdekkapcsolatoknak a szerepe...
2010. jan. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Földrajz szakot végeztem igaz csak főiskolai diplomám van. Tanárként dolgozom azt is nagy szerencsével, mert nagyon alacsony a földrajz óraszáma. Mellesleg sosem láttam még olyan álláshirdetést amelyben kimondottan földrajz szakost kerestek volna. Ha van is ilyen akkor szerintem elvétve. Szóval nagyon szép szak, de magam is inkább az angol tudásommal szeretnék majd elmozdulni később.
2010. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!