Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti mit tudtok a duplázásról?

Ti mit tudtok a duplázásról?

Figyelt kérdés
11-es vagyok..2015-ben érettségizem és azt hallottam, hogy meg akarják szüntetni a pontduplázást ami elég rossz lenne, mivel fizika,matek-ot dupláznám.
2013. szept. 22. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szüntetik meg..ezt fals középiskolai híresztelés!
2013. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem szüntetik meg.

Mondjuk én eddig még nem olvastam meg nem hallottam

ezt sehol-

2013. szept. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ugye...én se láttam sehol,de a tanárok mondták a gimiben.

Remélem igazatok lesz:D

2013. szept. 23. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak azért mondták nektek,hogy tanuljatok, nehogy már csak arra a két tárgyra hajtsatok ami felvételi tárgy.

Egyébként a tanárok ezt nem tudhatják semennyire sem. A felvételi eljárás szabályait nem ők alkotják. A felvételi eljárásnak jogszabályi keretei vannak. Honnan tudhatnák hogy mit fognak a politikusok kitalálni? Sehonnan, mert még a politikusok sem tudják, sőt azt sem hogy 2015-ben ki/kik fognak erről dönteni, melyik politikai erő lesz hatalmon, hisz addig egy választás is lezajlik.

2013. szept. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!