Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vágó szeretnék lenni, melyik...

Vágó szeretnék lenni, melyik egyetemre menjek? ELTE, BCE, BME, SZIE?

Figyelt kérdés

Videóvágással szeretnék foglalkozni. Az ELTE, a BME, a BCE és a Szent István Egyetem között próbálok sorrendet felállítani, de sajnos nem igazán tudok sokat egyikről sem. Azt tudom, hogy a BME-n a kommunikációtechnológia szakirányon a dolgok műszaki része a hangsúlyosabb, tehát ha jól gondolom, akkor itt többet fogok tanulni a videóvágásról vagy a hangmérnöki feladatokról.

Az ELTÉ-ről azt hallottam, hogy inkább elméleti, (nyilván, mivel tudományegyetem :D) de nem sokat tudok arról, hogy ha vágó akarok lenni, akkor érdemes-e egyáltalán bejelölni.

BCE-ről azt hallottam, hogy nagyon jó a felszereltsége, de erről sem tudok többet, mint az ELTÉ-ről.

Szent István Egyetem meg ugye nem akkora név, mint az előző 3, de ez is szimpatikus nekem.

Egyetem mellett tervezek valamilyen vágó OKJ-t is elvégezni, mivel ezek a képzések egyike sem kifejezetten vágókat képez, de ez nem baj nekem, mert szerintem itt általánosságban több mindenről tanulhatok, mint pl. a SZFE-vágón.


Segítsetek, hogy mit ajánlanátok! Minden válasz érdekel, kivétel az, hogy válasszak másik szakot, mert engem ez érdekel. :D

Előre is köszönöm mindenkinek a válaszát!


2013. szept. 23. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csakis a SZFE-re mennék.
2013. szept. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vágókat nem a Színház- és Filmművészetin képeznek?
2013. szept. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!