Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova is menjek továbbtanulni?...

Hova is menjek továbbtanulni? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy fogalmam sincs, hogy hova menjek továbbtanulni. Sopron és környéke esetleg Győr/Szombathely. Kollégista lennék, szóval fő szempont, hogy 'modern' legyen a koli. Ez alatt azt értem, hogy ne legyen rágcsáló és rovar, meg ha lehet legyen normális fürdő, meg mikró és hűtő... Menzakaján éhen halnék.. Amik érdekelnek/szeretem: fizika, matek, kémia, rajz... Ez a négy a mindenem... Továbbá szeretek írni.. :D Szakmákat is írhatnátok.. Valami olyat azért, amiből meg lehet élni! :D Előre is köszönök minden választ! 13/L
2013. szept. 23. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Győr pl a Hildbe... Mernöki suli pontosabban építészmernok

Ahhoz nagyon kell a matek rajz illetve a fizika.

2013. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De most ennek van valami kollégiumja? Mert azért Győr nekem nagyon messze van! Busszal 2-2,5 óra, vonattal meg ugyan nem tudom, de mindegy. Mert azért Győr ide majdnem 100 km-re van! Bár lehet, hogy az lesz a legjobb, ha elmegyek Sopronba a Széchenyibe! :/
2013. okt. 12. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!