Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hová menjek továbbtanulni? Mi...

Hová menjek továbbtanulni? Mi legyek?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy mi legyek. Azt tudom, vagyis úgy vagyok vele, hogy matek emelt szintű érettségi biztosan kell, mert anélkül sehová nem tudnék menni. De e mellett, hova mehetnék, milyen fakultációt vegyek fel?

Valamilyen tervezőszerűség szeretnék lenni. Van kreatív érzékem, szeretek kézműveskedni, kreatív dolgokat csinálni. Valami ilyen irányba gondolkodtam, de az is célom, hogy jól keressek. Törit és a magyart nem igazán szeretem. Ezek nélkül is lehet?


Válaszokat előre is köszönöm. Kérdezzetek, ha valamit nem írtam,de fontos lenne tudni!


2013. máj. 20. 07:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Formatervező mérnök, vagy ipari formatervező. 3 éves fősuli, és a kezdő nettó 250000. + autóhasználat+ mobil+ kajajegy stb.
2013. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!